پیشنهاد ویژه شوکوآس

تمامی تدارکات مراسم های شما به عهده ماست

یک پیشنهاد شگفت انگیز

ما برای مراسم های شما برنامه ویژه ای دارم

ماجرا از این قراره که شوکوآس برای راحتی افرادی که میخوان خیلی راحت و سریع یک مراسم با کیفیت برگزار کنند و نگران هیچ چیز نباشند یک راه حل عالی برای شما قرار داده

خب حالا که اصل قضیه رو متوجه شدین بریم سراغ جزییاتش

شما کافیه از طریق فرم زیر یکی از انواع مراسم ها رو انتخاب کنید که فعلا شامل مراسم تولد ، نامزدی هستش و به مرور مراسم های دیگه هم اضافه خواهد شد

بعد از انتخاب نوع مراسم پکیج های مختلفی به شما نمایش داده خواهد شد که بر اساس نیاز خودتون یکی رو انتخاب می کنید

تو مرحله آخر فقط روز و ساعت و تعداد افراد رو اعلام می کنید و تمام !

خیالتون راحت باشه که مراسم با بهترین کیفیت ، سر ساعت و با اجرای تمام خواسته های شما انجام خواهد شد. پس...

فقط لذت ببرید :)

سوالات متداول شما

اصل قضیه چیه؟
اصل قضیه اجرای یک مراسم به یاد موندنی برای شما ، خانواده و دوستاتون هستش. برای همه ماها یه روزایی هستش که با بقیه روزا خیلی فرق می کنه ، روز تولد خودتون، خانوادتون ، عشقتون ، مراسم نامزدی ، سالگردو... ما اینجا هستیم تا این روز به یاد موندنی رو برای شما بسازیم. شما کافیه درخواست های خودتون رو به ما اعلام کنید. پیشنهاد های ما رو بشنوید و منتظر یک سورپرایز ویژه از طرف ما باشید.
کجا این مراسم برگزار میشه؟
شوکوآس افتخار اینو داره که اعلام کنه با اکثر کافی شاپ ها و رستوران های تهران همکاری می کنه . شما کافیه به ما اعلام کنید که به کدوم محل نزدیک هستید ، یا اینکه یک محل خاصی رو مد نظر دارید که اگر با ما همکاری داشته باشد حتما اولویت ما نظر و اهمیت شماست.
فضای برگزاری مراسم اختصاصی است؟
بله ! یکی از ویژگی های شوکوآس اینه که هر مراسمی به صورت شخصی و VIP برگزار بشه. ما به حریم شخصی شما بیشترین اهمیت رو میدیم. البته فضای شخصی هر کافه یا رستوران متفاوت هستش ما با بررسی شرایط شما بهترین حالت ممکن رو به شما پیشنهاد میدیم.
خودتون هم علاوه بر امکانات اولیه ، پیشنهاد خاصی دارین؟
بله حتما ،ما برای اینکه مراسم شما یه مراسم به یاد موندنی باشه تمام تلاشمون رو می کنیم. برای غافلگیر کردن شما و مهمانان عزیزتون تمام تلاشمون رو می کنیم. فضای کافه ، مدیریت ، کارکنان و همه تیم شوکوآس آماده ساخت یک شب به یاد موندنی برای شما هستیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سورپرایز با ما تماس بگیرید.
امکان شخصی سازی پکیج های شما وجود داره؟
حتما. چرا که نه. تیم شوکوآس بسته های حرفه ای و کامل برای مراسمات شما تدارک دیدند که نیاز های شما رو برطرف می کنه. اگر باز هم نیاز به شخصی سازی بیشتر دارین با ما تماس بگیرید. تمام امکانات پکیج قابل شخصی سازی هستند.
به جز مراسم ، منو غذا هم با شماست؟
به صورت پیش فرض نه. اون هم به این دلیل که اکثر افرادی که مراسم رو برگزار کردند ، منو غذا رو بر اساس نیاز مهمانانشون درنظر می گیرند. برای همین قیمت منو کافه یا رستوران به صصورت مجزا حساب می شود. اما اگر شما برای همه مهمان ها یک منو مشخص در نظر دارید ما می تونیم در این مورد هم به شما کمک کنیم و با قیمتی مناسب تر منو غذا رو هم تهیه کنید.

نکات مهم استفاده در رزرو های بدون پرداخت های آنلاین

حق شما برای حضور در کافه در بازه زمانی مشخص شده توسط شما یا کافه (وابسته به نوع رزرو، زمان رزرو و شرایط خاص) و حق شما برای استفاده از امکاناتی که در نوع رزرو مربوطه به آن‌ها اشاره شده است، محفوظ است. بنابراین شما پس از انجام این نوع از رزروها، می‌توانید در شرایطی که در فرم تعریف کرده‌اید (شامل اطلاعات شخصی شما، تعداد نفرات، روز و ساعت و مناسبت) در کافه حضور پیدا کرده و از امکانات مربوطه استفاده کنید. به عبارت دیگر، انجام این نوع از رزروها به معنای قطعی و نهایی بودن رزرو شماست، مگر در شرایطی که پیش از انجام رزرو توسط شما، وبگاه با درج اعلامیه‌ای این مساله را به حضور شما برساند. در آن شرایط نیز مسئولان رزرو پس از مشاهده درخواست شما با شما تماس تلفنی حاصل کرده و پس از سنجش شرایط، به توافق دوطرفه با شما خواهند رسید.

نکات مهم استفاده در رزرو های پرداخت های آنلاین

عضو خبرنامه شو تا جديدترين خبرها ، تخفيف ها و کلي چيز ديگه هميشه با خبر باشي